Our team:

Please feel free to directly contact our team:Ons Team:


  1. Agnieszka@holandiajobs.pl +48517054403


  2. Angelika@holandiajobs.pl +48798187021


  3. Anna@holandiajobs.pl; +48790833585


  4. Blanka@holandiajobs.pl +48503009918


  5. Ewa@holandiajobs.pl; +48518610625


  6. Ewa.zielinska@holandiajobs.pl +48798797240


  7. Joanna@holandiajobs.pl +48516838728


  8. Kasia@holandiajobs.pl +48798736313


  9. Karina@holandiajobs.pl +48515545163


  10. Klaudia@holandiajobs.pl +48503010466


  11. Krzysztof@holandiajobs.pl +48518233437


  12. Lukasz.Glogowski@holandiajobs.pl +48506670880


  13. Monika@holandiajobs.pl +48512439815


  14. Pawel.wasilkowski@holandiajobs.pl +48503010374


  15. Paulina@holandiajobs.pl +48518611603


  16. Roland@holandiajobs.pl +48517053993



Featured Jobs


Orderpicking- różne lokalizacje
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do zbierania zamówień na ...


Advertisements


Oferty pracy z Indeed