Go Back

Stolarz

  Gelderland (Arnhem)
Job Type:
Full Time
Salary:
10-11euro brutto/h
Start Date:
12.03.2018

Obowiązki
Przygotowywanie części domków drewnianych na hali w miejscowości Ulft (w pobliżu Nijmegen, Arnhem)

Wymagania
- komunikatywny angielski bądź niemiecki
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane VCA
- mile widziane doświadczenie
- mile widziane zaświadczenie o niekaralności
- motywacja do pracy
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie- pierwszy miesiąc 10euro/h brutto, kolejne 11euro/h brutto;
- zakwaterowanie w pobliżu mejsca pracy zapewnione przez pracodawcę;
- ubezpieczenie zapewnione przez pracodawcę;
- możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: karina@holandiajobs.pl,

bądź o kontakt telefoniczny pod numerem: 515545163.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).

Email this job Save this job

Featured Jobs

Orderpicking- różne lokalizacje
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do zbierania zamówień na ...

Advertisements

Oferty pracy z Indeed