Ons Team:

Neem gerust rechtstreeks contact op met onze teamleden:
  1. Agnieszka@holandiajobs.pl +48517054403
    Agnieszka spreekt redelijk Engels

  2. Angelika@holandiajobs.pl +48798187021
    Angelika spreekt communicatief Engels

  3. Anna@holandiajobs.pl; +48790833585
    Anna spreekt communicatief Engels.

  4. Blanka@holandiajobs.pl +48503009918
    Blanka spreekt communicatief Engels.

  5. Ewa@holandiajobs.pl; +48518610625
    Ewa spreekt communicatief Engels.

  6. Ewa.zielinska@holandiajobs.pl +48798797240
    Ewa spreekt communicatief Engels.

  7. Joanna@holandiajobs.pl +48516838728
    Joanna spreekt communicatief Engels.

  8. Kasia@holandiajobs.pl +48798736313
    Kasia spreekt basis Engels

  9. Karina@holandiajobs.pl +48515545163
    Karina spreekt basis Engels

  10. Klaudia@holandiajobs.pl +48503010466
    Klaudia spreekt communicatief Engels en richt zich vooral op de Techniek en Bouw

  11. Krzysztof@holandiajobs.pl +48518233437
    Krzysztof spreekt communicatief Engels en richt zich vooral op de Techniek en Bouw

  12. Lukasz.Glogowski@holandiajobs.pl +48506670880
    Lukasz spreekt communicatief Engels

  13. Monika@holandiajobs.pl +48512439815
    Monika spreekt communicatief Engels.

  14. Pawel.wasilkowski@holandiajobs.pl +48503010374
    Pawel spreekt communicatief Engels en richt zich vooral op het productiesegment

  15. Paulina@holandiajobs.pl +48518611603
    Paulina spreekt communicatief Engels.

  16. Roland@holandiajobs.pl +48517053993
    Roland spreekt Nederlands en Engels en is eindverantwoordelijk






Gesponserde Advertenties


Pracownik szklarniowy
Pracownik szklarniowy  dodane dzisiaj  |  cena: --  Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego ...
zbior ogorkow/Breda/od zaraz!!!
zbior ogorkow/Breda/od zaraz!!!  dodane dzisiaj  |  cena: --  Holandiajobs jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy wpisaną do ...
Praca w rzeźni | Holandia
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: rzeźnikMiejscowość: Data rozpoczęcia pracy: od zarazOpis ...
operator packing
For one of our clients we are looking for an ...
Magazyn Tilburg!!!od zaraz!!!wózki widłowe
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy w magazynie ...
Tulipany-okolice Amsterdamu
Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji ...
Orderpicking- różne lokalizacje
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do zbierania zamówień na ...
operator cream division
For one of our clients we are looking for an operator ...
Zbiór papryki (z doświadczeniem)
Zbiór papryki (z doświadczeniem)  dodane dzisiaj  |  cena: --  Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną ...
Order picker
Order pickerHolandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru ...


Advertenties


Oferty pracy z Indeed