Ons Team:

Neem gerust rechtstreeks contact op met onze teamleden:
  1. Adriana@holandiajobs.pl : +48506670880
    Adrianna spreekt basis Engels en richt zich vooral op het productiesegment

  2. Agnieszka.Sulis@holandiajobs.pl +4851754403
    Agnieszka spreekt communicatief Engels en richt zich vooral op het productiesegment

  3. Anna@holandiajobs.pl; +48790833585
    Anna spreekt communicatief Engels en richt zich op alle voorkomende segmenten

  4. Ewa@holandiajobs.pl; +48518610625
    Ewa spreekt communicatief Engels en richt zich vooral op de Techniek en Bouw

  5. Ewelina@holandiajobs.pl; +48790830580
    Ewelina spreekt communicatief Engels en richt zich op alle voorkomende segmenten

  6. Jakub@holandiajobs.pl; +48509976723
    Jakub spreekt communicatief Engels en richt zich op alle voorkomende segmenten

  7. Joanna@holandiajobs.pl +48516838728
    Joanna spreekt communicatief Engels en richt zich op alle voorkomende segmenten

  8. Karol@holandiajobs.pl +48798797240
    Karol spreekt communicatief Engels en richt zich vooral op het productiesegment

  9. Krzysztof@holandiajobs.pl +48518233437
    Krzysztof spreekt communicatief Engels en richt zich vooral op de Techniek en Bouw

  10. Monika@holandiajobs.pl +48517054244
    Monika spreekt communicatief Engels en richt zich vooral op het productiesegment

  11. Patryk@holandiajobs.pl +48502134733
    Patryk spreekt communicatief Engels en richt zich vooral op het productiesegment

  12. Paulina@holandiajobs.pl +48518611603
    Paulina spreekt communicatief Engels en richt zich vooral op het productiesegment

  13. Roland@holandiajobs.pl +48517053993
    Roland spreekt Nederlands en Engels en is eindverantwoordelijk






Gesponserde Advertenties


Holandiajobs
Szklarnia - kwiaty - bez języka
Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji ...
Holandiajobs
Tulipany-okolice Amsterdamu
Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji ...


Advertenties


Oferty pracy z Indeed