Prosimy o bezpośredni kontakt z naszym zespołem:
Adriana@holandiajobs.pl: +48506670880

Anna@holandiajobs.pl; +48790833585

Ewa@holandiajobs.pl; +48518610625

Anna@holandiajobs.pl; +48790830580

Jakub@holandiajobs.pl; +48509976723

Joanna@holandiajobs.pl +48516838728

Karol@holandiajobs.pl +48798797240

Krzysztof@holandiajobs.pl +48518233437

Monika@holandiajobs.pl +48517054244

Patryk@holandiajobs.pl +48502134733

Paulina@holandiajobs.pl +48518611603

Roland@holandiajobs.pl +48517053993
RRoland mówi po holendersku i angielsku i jest odpowiedzialny za działalność firmy

Wyróżnione Stanowiska


Holandiajobs
Tulipany-okolice Amsterdamu
Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji ...
Holandiajobs
Szklarnia - kwiaty - bez języka
Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji ...


Reklamy


Oferty pracy z Indeed