Monter i spawacz w stoczni: €600 netto/tydzień

Techniczne / Spawacz MIG/MAG (PA - PF) blacha/plate / Spawacz TIG (PA - PF) blacha-plate / Monter/Slusarz / Spawacz Mig/Mag HL-045 (rur) / Spawacz 111 (kazda pozycja)

time-icon

11 hours ago

salary-icon
15.00 €/h

System płatności: Tygodniowy

Wymagania:
Poziom angielskiego: B1+ - Komunikatywny
Prawo jazdy: Tak
Jestem:: mężczyzną
Salary: €14,01 - €15,00 NETTO (=€600,00 tydzien)
Mówię także w tym języku (podstawowy): żadnych innych języków
Opis:

Dla holenderskiej firmy stoczniowej  poszukujemy monterówi i spawaczy. Bęedzisz pracował w stoczni, gdzie   budowane i naprawiane są holowniki, statki śródlądowe i statki przybrzeżne.

Zakres obowiązków to m.in.:

  • Dokonywanie bieżących napraw oraz konserwacji
  • Diagnozowanie problemów technicznych
  • Produkcji i prefabrykacji elementów statków
  • Montaż i demontaż części statków
  • Skręcanie, spawani elementów statlów
  • Prefabrykowanie i montowanie kadłubów statków

Warunki pracy
  • praca w stoczni
  • praca 40h/tydzień
  • możliwe nadgodziny ( do ok 5 godzin  tygodniowo)

  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • ubezpieczenie zapewnia pracodawca
Dodatkowe wymagania
  • doświadczenie na takim stanowisku min 2 lata
  • j. angielski komunikatywny - min. B1
  • prawo jazdy
  • własne auto mile widziane
  • buty ochronne