Monter - Spawacz Stali dla Przemysłu Rolniczego €600,00 na tydzień (all-in)

Techniczne / Spawacz MIG/MAG (PA - PF) blacha/plate / Monter/Slusarz / Spawacz Mig/Mag HL-045 (rur)

time-icon

11 hours ago

salary-icon
16.00 €/h

System płatności: Tygodniowy

Wymagania:
Poziom angielskiego: B1+ - Komunikatywny
Prawo jazdy: Tak
Jestem:: mężczyzną
Salary: €12,51 - €14,00 NETTO (= €550,00 tydzien)
Salary: €14,01 - €15,00 NETTO (=€600,00 tydzien)
Mam Sofi numer: Nie
Mówię także w tym języku (podstawowy): żadnych innych języków
Opis:

Poszukuje dwóch monterów - spawaczy stali do zespołu zajmującego się przemysłem rolniczym w Franeker. Idealni kandydaci będą odpowiedzialni za montaż i spawanie konstrukcji stalowych, takich jak maszyny sortujące. Wymagane jest, aby pracownicy mówili po angielsku oraz potrafili czytać rysunki techniczne. Muszą również być w stanie pracować samodzielnie.

Kluczowe Obowiązki

  • Montaż i spawanie konstrukcji stalowych dla przemysłu rolniczego.
  • Czytanie i interpretacja rysunków technicznych.
  • Praca samodzielna i odpowiedzialna.

Wymagania Bezpieczeństwa

  • VCA / SCC: Tak/Nie
  • Odzież robocza: Zapewnia pracodawca.
  • Buty ochronne (S3): Należy przynieść własne.
  • Kask ochronny: Zapewnia pracodawca.
  • Okulary/Gogle ochronne: Zapewnia pracodawca.
  • Koszt sprzętu ochronnego zapewnianego przez Alertec: €25 na początku.

Pracodawcą równych szans. Świętujemy różnorodność i jesteśmy zaangażowani w tworzenie integracyjnego środowiska pracy dla wszystkich pracowników.

Warunki pracy

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako monter-spawacz stali.
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy.
  • Numer SoFi/BSN wymagany na początku pracy.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie €600,00 na tydzień (all-in).
  • Pokrycie kosztów podróży z zakwaterowania do pracy.
  • Możliwość nadgodzin po udowodnieniu przydatności.
  • Samochód firmowy dostępny za €30 netto + €7,50 własny wkład (koszty podróży nie są pokrywane, jeśli zapewniony jest samochód firmowy).
Dodatkowe wymagania

brak