Tokarz Konwencjonalny €600,00 na tydzień (all-in)

Techniczne / Tokarz

time-icon

11 hours ago

salary-icon
16.00 €/h

System płatności: Tygodniowy

Wymagania:
Poziom angielskiego: A1 / Brak znajomości
Prawo jazdy: Tak
Jestem:: mężczyzną
Salary: €14,01 - €15,00 NETTO (=€600,00 tydzien)
Mówię także w tym języku (podstawowy): żadnych innych języków
Opis:

Poszukuje wykwalifikowanego tokarza konwencjonalnego do swojego zespołu w Coevorden. Praca polega na produkcji i obróbce części do mieszalników i systemów załadunkowych. Idealny kandydat powinien mówić dobrze po angielsku lub polsku oraz umieć czytać rysunki techniczne.

Kluczowe Obowiązki

  • Produkcja i obróbka części do mieszalników i systemów załadunkowych.
  • Dokładne czytanie i interpretacja rysunków technicznych.
  • Wykonywanie zadań samodzielnie i odpowiedzialnie.

Dodatkowe Informacje

  • Godziny Pracy: 40 godzin tygodniowo.
  • Nadgodziny: Niedostępne.
  • Wymagane Certyfikaty: Nie.
  • Wymagane Narzędzia: Nie.
  • VCA / SCC: Niewymagane na początku.
  • Odzież Robocza: Zapewnia firma.
  • Buty Ochronne (S3): Należy przynieść własne.
  • Kask i Okulary/Gogle Ochronne: Zapewnia firma.
  • Koszt Sprzętu Ochronnego Zapewnianego przez Alertec: €25 na początku.

Warunki pracy

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako tokarz konwencjonalny.
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.
  • Znajomość języka angielskiego lub polskiego.
  • Ważne prawo jazdy.
  • Numer SoFi/BSN wymagany na początku pracy.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie €600,00 na tydzień (all-in).
  • Pokrycie kosztów podróży z zakwaterowania do pracy.
  • Samochód służbowy dostępny za €50 tygodniowo (jeśli zapewniony, koszty podróży nie są pokrywane).
Dodatkowe wymagania

brak